Jaunumu arhīvs

Ceturdiena, 21.septembris, 2017
Šī gada 11.septembrī noslēdzās projektu pieteikšana konkursam „Nacionālā eTwinning balva 2017”. Šonedēļ eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta pārstāvji kopā ar eTwinning vēstnieci un programmas „Iespējamā Misija” absolventi Edīti Sarvu izvērtēja 20 konkursam pieteiktos projektus un konkursa finālam izvirzīja 6 labākos projektus, kuri 7.oktobrī savus projektus prezentēs eTwinning konferencē Spīķeru koncertzālē Rīgā.  
Ceturdiena, 21.septembris, 2017
Ja vēlies uzzināt, kas ir projekts “Skola2030”, kādas pārmaiņas izglītībā tas ienesīs un kāda tam saistība ar eTwinning projektu īstenotājiem, 27.septembra vakarā piedalies eTwinning ikmēneša vebinārā.   Vebinārā eTwinning vēstniece Liene Millere pastāstīs par VISC projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola2030) norisēm.  
Trešdiena, 20.septembris, 2017
Aicinām pedagogus 7. oktobrī piedalīties Nacionālajā eTwinning konferencē Rīgā, kurā skolu komandas prezentēs septiņus pagājušā mācību gada veiksmīgākos sadarbības projektus. Būs iespēja satikt pazīstamo somu stāstnieci Lindu Liukasu, dzirdēt Re:Baltica pētījumu par Latvijas izglītības sistēmu, kā arī būt klāt “Nacionālā eTwinning balva 2017” pasniegšanā. Pieteikšanās līdz 4.oktobrim!  
Pirmdiena, 18.septembris, 2017
No 14. līdz 17. septembrim Siguldā norisinājās intensīvas eTwinning starptautiskās mācības pirmsskolas pedagogiem. Tajās piedalījās 33 pedagogi no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Čehijas, Horvātijas un Lielbritānijas.
Ceturdiena, 14.septembris, 2017
Jau otro gadu privātās vidusskolas “Klasika” skolotāji un skolēni sadarbībā ar piecu dažādu Eiropas valstu kolēģiem veiksmīgi realizē eTwinning un Erasmus+ projektu “ICT World: Imaging, Coding, Transforming and Simulating the World”.   
Otrdiena, 12.septembris, 2017
Ja vēlies uzzināt, kā pirmskolā integrēt starptautiskus sadarbības projektus un kā jēgpilni izmantot tehnoloģijas, līdz 2.oktobrim piesakies eTwinning semināram. 4 skolotājiem būs iespēja novembra beigās doties uz Lapzemi, lai kopā ar kolēģiem no citām Eiropas valstīm šīs tēmas apgūtu. Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektos!  
Otrdiena, 12.septembris, 2017
Līdz 14.septembrim var pieteikties eTwinning.net Learning Lab tiešsaistes kursam (Learning Event) „Using mobile devices in primary classroom”.    Kurss tiešsaistē notiks no 14.līdz 28.septembrim, tam var pieteikties tikai eTwinning.net reģistrētie lietotāji. Kursa valoda – angļu. Nodarbības vada Rose-Anne Camilleri un Antonella Giles.   
Pirmdiena, 11.septembris, 2017
Programmēšana sākumskolā ir ne tikai iespējama, bet ļoti interesanta. Ja strādā sākumskolā un vēlies uzsākt eTwinning projektu ar kolēģiem no Lietuvas, Igaunijas vai Somijas, līdz 2.oktobrim piesakies mācībām Somijā!   
Otrdiena, 29.augusts, 2017
Zinību mēnesī eTwinning sadarbībā ar Digitālo aģentūru BRIGHT piedāvā izspēlēt spēli “Digimāns”! Pārbaudi, cik liels Digitālais spečuks esi, un neiekrīti digitālajā apmānā, atbildot uz 15 jautājumiem! Jo pareizāk atbildēsi, jo lielāka iespēja tikt pie balvas!    Spied šeit, lai sāktu spēli! 
Pirmdiena, 28.augusts, 2017
Skolotājus, kuri 2016./2017. mācību gadā īstenojuši eTwinning projektus, aicinām līdz šī gada 10.septembrim savus projektus pieteikt konkursam “Nacionālā eTwinning balva 2017”. Konkursam var pieteikt gan starptautiskos projektus (projekta dibinātāji no 2 dažādām valstīm), gan nacionālos projektus (projektu dibina 2 skolotāji no Latvijas), kuri ieguvuši eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu.   

Pages