Aicina piedalīties bezmaksas vebinārā par 3D modelēšanu mācību procesā

Printer-friendly version
Otrdiena, 14.marts, 2017
Šogad e-prasmju nedēļas ietvaros eTwinning pievēršas aktuālajai 3D modelēšanas tēmai un papildus trīs dienu mācībām 29.martā organizē vebināru. Ja vēlies gūt ieskatu 3D modelēšanas pasaulē un uzzināt, kā ieinteresēt skolēnus 3D dizaina vidē, piedalies!
 
Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa
 
Vebinārā Venstpils Digitālā Centra pasniedzējs Ģirts Edvarts Stepiņš interesentus iepazīstinās ar 3D modelēšanas programmām Blender, Unity un Unreal Engine 4, izstāstīs par to pielietojumu – 3D printējamu modeļi izveidi, arhitektūras modeļu izveidi, 3D animāciju un datorspēļu modeļu izveidi. 
 
Vebinārā apspriedīs interneta resursus, kur apgūt diezgan sarežģīto 3D modelēšanas pasauli, kā arī varēs uzzināt bezmaksas programmas Blender priekšrocības, lai darboties 3D dizaina vidē. Būs iespēja apskatīt populārus 3D dizaina piemērus no filmām līdz datorspēlēm, kas var kalpot kā pamats skolēnu ieinteresēšanai šādā tematā.
 
Tēma: “3D modelēšanas iespējas mācību procesā”
Laiks: 2017.gada 29.marts 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Ventspils Digitālā Centra pasniedzējs Ģirts Edvarts Stepiņš
 
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.