Aicina pieteikties paneļa diskusijai par 3D tehnoloģiju izmantošanu skolās e-prasmju nedēļas ietvaros Rīgā

Printer-friendly version
Pirmdiena, 13.marts, 2017
E-prasmju nedēļas ietvaros eTwinning organizē mācību nodarbības pedagogiem, kuru ietvaros 12 skolu skolotāji divās dienās apgūst nepieciešamās pamatzināšanas, lai izglītības iestādēs izmantotu 3D tehnoloģijas. Mācībās pedagogi praktiski izmantos 3D printerus, kā arī plānos eTwinning projektus. Uz mācību nodarbību 12 vietām pieteicās 28 izglītības iestādes.
 
Apmācību noslēguma dienā 1.aprīlī eTwinning sadarbībā ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu RISEBA, Microsoft Latvia un Baltic 3D rīko mini konferenci, kuras laikā eTwinning mācību skolotāji prezentēs savas projektu idejas, kā arī notiks paneļdiskusija par 3D tehnoloģiju izmantošanu skolās. Uz prezentācijām un diskusiju ir aicināti visi interesenti. Lai pieteiktos, līdz 22.marta plkst 9:00 jāaizpilda pieteikuma anketa. Mini konference notiks šī gada 1. aprīlī no 12:30 līdz 16:00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. 
 
 
Diskusijā piedalīsies:
  • Latvijas Interneta asociācijas valdes locekle, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” programmas “Biznesa vadība digitālā vidē” direktore Ina Gudele
  • Informācijas tehnoloģiju kompānijas “Meirans IT” īpašnieks, Microsoft MVP (Most Valuable Professional) Viktors Meirāns
  • “Baltic 3D” direktors Jānis Jātnieks
  • Liepājas 6.vidusskolas, Microsoft Showcase skolas direktors Kārlis Strautiņš
Diskusiju vadīs Latvijas Digitālais čempions un itero.eu dibinātājs, kādreizējā raidījuma “Nākotnes parks” vadītājs Reinis Zitmanis.

Foto: By Jonathan Juursema [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons