Pieejams video ieraksts no vebināra par eTwinning lomu programmā Erasmus +

Printer-friendly version
Piektdiena, 31.janvāris, 2014
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 2014.gada 29.janvārī rīkoja bezmaksas vebināru par aktualitātēm un eTwinning lomu jaunajā ES programmā Erasmus+. Vebināra ierakstu varat noskatīties arī šeit
 
Vebināra apmeklēja vairāk nekā 60 dalībnieki. Tajā varēja uzzināt jaunākās aktualitātes un informāciju par plānotajiem eTwinning pasākumiem, kā arī izprast eTwinning lomu ES programmā izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+. Esam priecīgi, ka dalībnieki aktīvi līdzdarbojās – komentēja notiekošu, kā arī uzdeva jautājumus par sev interesējošām tēmām saistībā ar eTwinning. Nākamais eTwinning vebinārs notiks 2014.gada 26.februārī. Reģistrācijas anketa un sīkāka informācija par vebināra tēmu tuvākajā laikā. 
 

 
Sekojot jaunākajām tendencēm izglītībā, 2013.gadā eTwinning Latvijā uzsāka skolotāju profesionālās pilnveides apmācības tiešsaistē. eTwinning dalībniekiem bija iespēja piedalīties tiešsaistes kursā „IKT rīki mācību procesā un eTwinning projektos” (F.Sarcevičs, A.Sviklis, G.Sarcevičs), kā arī tiešsaistes kursā „Starptautisko projektu organizēšana izglītības iestādēs" (E.Sarva, L.Millere). Tiešsaistes kurss ir apmācību cikls tiešsaistē, kura ietvaros notiek vairākas tiešsaistes nodarbības par konkrētu tēmu, kā arī paredzēti patstāvīgie darbi un dalībnieki pēc veiksmīgas kursa pabeigšanas saņem apliecību. 
 
Papildus tiešsaistes kursiem no šī gada janvāra eTwinning Latvijā uzsāk jaunu tiešsaistes apmācību veidu – vebinārus par dažādām tēmām, kas saistītas ar informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību darbā un eTwinning projektos. Atšķirībā no tiešsaistes kursa, kurā paredzēts nodarbību cikls, eTwinning vebinārs ir īss, informatīvs seminārs tiešsaistē (1-1.5h) par konkrētu tēmu. Lai piedalītos vebinārā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze eTwinning vai sagatavošanās. Plānots, ka šādi vebināri notiks reizi mēnesī, katra mēneša pēdējā trešdienā. Plānots apskatīt dažādas tēmas, sākot no dažādu IKT rīku izmantošanas mācību darbā līdz pieredzējušu eTwinning vēstnieku dalīšanos pieredzē eTwinning projektu īstenošanā. 
 
Foto: ar European Schoonet atļauju no Flickr.com By; europeanschoolnet