Piesakies vebināram par Creative Commons izmantošanu izglītībā!

Printer-friendly version
Otrdiena, 2.maijs, 2017
2016./2017.mācību gadu noslēdzot, 24.maijā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros organizē vebināru “Creative Commons resursu izmantošana mācību vajadzībām”. Vebinārā ar OER Commons  vietnes piedāvātajiem resursiem, struktūru un iespējām iepazīstinās eTwinning projektu koordinators Kristaps Auzāns. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.
 
OER (Open Education Resources) Commons ir kopiena, kurā jebkurš skolotājs var dalīties ar saviem mācību materiāliem, stundām vai pat nodarbību blokiem tēmas ietvaros. Vebināra laikā tā dalībnieki tiks iepazīstināti ar vietnes funkcionalitāti. Skatītāji varēs aplūkot dažus jau gatavus materiālus, kā arī tiks iepazīstināti ar soļiem, lai viņi paši varētu ievietot savus mācību materiālus. Tāpat, vebināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar pūļa finansējuma jeb crowdfunding principu (Creative Commons, Kickstarter, Indiegogo), kas šobrīd tiek globāli pielietots, lai kopīgiem spēkiem īstenotu dažādus projektus.
 
Tēma: “Creative commons resursu izmantošana mācību vajadzībām”
Laiks: 2017.gada 24.maijs 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: eTwinning projektu koordinators Kristaps Auzāns
 
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.