Skolotājus aicina piedalīties eTwinning bezmaksas vebinārā par programmēšanas elementiem sākumskolā

Printer-friendly version
Ceturdiena, 12.janvāris, 2017
Ja vēlies uzzināt, kā, izmantojot programmēšanas elementus, padarīt mācību stundas interesantas un aizraujošas, 25.janvārī piedalies vebinārā “Programmēšanas elementi sākumskolā”. Tajā Learn IT izglītības iniciatīvas dibinātāja Linda Sinka iepazīstinās ar code.org programmēšanas platformas iespējām sākumskolas skolotājiem. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.
 
Šajā vebinārā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar bērniem veidoto programmēšanas platformu code.org interesantām un aizraujošām mācību stundām, kā arī līdzdarboties un pašiem uzrakstīt vienkāršas programmas, lai gūtu praktiskas iemaņas, strādājot šajā platformā.
 
Tēma: “Programmēšanas elementi sākumskolā”
Laiks: 2017.gada 25.janvāris 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting (dalībniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija e-pastā)
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Learn IT dibinātāja Linda Sinka
 
Learn IT ir Latvijā unikāla izglītības iniciatīva, kas organizē interaktīvas programmēšanas nodarbības bērniem vecumā no 9 līdz 12 gadiem. Nodarbību mērķis ir ar praktisku uzdevumu palīdzību attīstīt skolēnu algoritmisko domāšanu, kā arī interesi un izpratni par programmēšanu. 2016.gada oktobrī Learn IT dibinātājas Linda Sinka un Elīna Ingelande ieguva Swedish Business Awards 2016 jauno uzņēmēju kategorijā. 
 
 
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.