Skolotājus aicina piedalīties eTwinning bezmaksas vebinārā par skolēnu mobilitāti un atgriezenisko saiti projektos

Printer-friendly version
Ceturdiena, 23.februāris, 2017
Šogad piedāvāsim vairākas lieliskas iespējas eTwinning skolēniem. Ja vēlies uzzināt, kas ir skolēnu mobilitāte, kā tajā piedalīties, kā arī plašāk uzzināt, kā novērtēt savu skolēnu darbu eTwinning projektos, 7.marta plkst 18:00 piedalies eTwinning vebinārā!
 
Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa
 
 
 
 
 
Move2Learn (skolēnu mobilitāte):
 
Šogad eTwinning vecāko klašu skolēniem piedāvā lielisku iespēju doties apmaksātā apmaiņas braucienā pie projektu partneriem. Pieredzes braucienā būs iespējams piedalīties visiem klases skolēniem, kas sasnieguši vismaz 16 gadus, kā arī skolotājiem, kas šajā mācību gadā veiksmīgi īstenojuši starptautisku eTwinning projektu un saņēmuši eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu. Katram dalībniekam tiks segti transporta izdevumi 350 EUR vērtībā. Braucienā varēs doties līdz 2018.gada beigām. Par pieteikšanās kārtību un noteikumiem sīkāk varēs uzzināt vebināra laikā. Būs iespēja uzdot arī interesējošos jautājumus.
 
Edurio (atgriezeniskās saites anketa):
 
Sākot no marta eTwinning projektu īstenotājiem būs iespēja sadarbībā ar Edurio izmantot iepriekš sagatavotu atgriezeniskās saites anketu skolēniem, kas piedalījušies eTwinning projektos. Vebināra otrajā daļā skolotāji tiks iepazīstināti ar tehnisko procesu, kā var veikt šo aptauju, kā arī tiks izskaidroti aptaujas jautājumi. Aktivitātes mērķis – palīdzēt projektu īstenotājiem un rTwining atbalsta dienestam izprast skolēnu ieguvumus no mācību projektiem.
 
Tēma: “Skolēnu mobilitātes + projektu atgriezeniskā saite skolēniem”
Laiks: 2017.gada 7.marts 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: eTwinning koordinators Kristaps Auzāns
 
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.