Skolotājus aicina pieteikties eTwinning projekta partneru meklēšanas vebināriem krievu valodā

Printer-friendly version
Pirmdiena, 13.marts, 2017
Šī gada martā un aprīlī eTwinning Latvijas nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar Ukrainas eTwinning organizē vebināru ciklu, kurā Latvijas un Ukrainas 5.līdz 12.klašu skolotājiem būs iespēja atrast projekta sadarbības partnerus un uzsākt savus pirmos eTwinning projektus. Ja vari sazināties krievu valodā un vēlies uzsākt eTwinning projektu, piesakies līdz 27. martam!
 
Vebināri notiks eTwinning Live platforma 30.martā, 12.un 27.aprīlī. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 27. marta plkst 9:00 aizpildot tiešsaistes anketu. Dalībniekiem jāpiedalās visos trīs vebināros.
 
Bezmaksas vebināru cikla mērķis – veicināt skolotāju savstarpējo sadarbību, sagatavojot, plānojot un uzsākot savu pirmo eTwinning projektu. Cikla pirmajā vebinārā iepazīs eTwinning publisko portālu un eTwinning Live rīkus, uzsāks strādāt projekta grupās, kā arī izpratīs līdzīgo un atšķirīgo eTwinning un eTwinning Plus. Otrajā vebinārā projektu grupas prezentēs idejas, plānos projektus, reģistrēs tos, izveidos projekta vajadzībām atbilstošu virtuālo vidi TwinSpace. Noslēguma vebinārā projektu grupas prezentēs savas iestrādes, dalīsies savā pirmajā eTwinning projektu pieredzē, sniegs atgriezenisko saiti par vebināru ciklu.
 
 
Dalībnieki: skolotāji bez iepriekšējās pieredzes eTwinning no Ukrainas un Latvijas
Tēma: Partneru meklēšanas vebinārs
Laiks: 2017.gada 30.marts, 12.un 27.aprīlis plkst.17.00-18.30
Norises vieta: tiešsaistē, live.etwinning.net
Darba valoda: krievu
Dalībnieku skaits: 20 skolotāji (10 no Latvijas)
 
Vebināru ciklu vadīs Ukrainas eTwinning Plus vēstnieki.
 
Prasības pretendentiem:
  • Dažādu priekšmetu 5.līdz 12.klašu skolotājs, bez iepriekšējās pieredzes eTwinning
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem 
  • Var sazināties krievu valodā
Jautājumus par pasākumu var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebināri ar Ukrainu”) vai zvanot uz 67356254.