Starptautisks eTwinning seminārs vidusskolas skolotājiem Ukrainā

Trešdiena, 20.septembris lidz Piektdiena, 22.septembrisPrinter-friendly version
Vieta: 
Ļvova, Ukraina
Mērķauditorija: 
Dažādu priekšmetu vidusskolas skolotāji, priekšroka vēstures un kultūras vēstures skolotājiem
Statuss: 
pieteikšanās noslēgusies
Apraksts: 
Ja esi vidusskolas skolotājs un vēlies uzsākt starptautisku eTwinning projektu par vēstures un kultūras tēmām, kā arī vēlies satikt skolotājos no visas Eiropas, lai dalītos idejām projektu īstenošanā, līdz 31.jūlijam piesakies dalībai kontaktu veidošanas seminārā dažādu priekšmetu skolotājiem “eTwinning projekti vēstures un kultūras vēstures priekšmetos”. Seminārs no šī gada 20.līdz 22.septembrim notiks Ļvovā, Ukrainā. 
 
Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31.jūlijs (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Ukrainas eTwinning Parteru atbalsta aģentūra. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Seminārā skolotāji mācīsies, kā savos mācību priekšmetos integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.