eTwinning diena 2016

Printer-friendly version
eTwinning būtība ir sadarbība starp dažādām valstīm, dažādām skolām un dažādām kultūrām, tāpēc īpaši svarīga ir skolēnu un skolotāju izpratne par kultūru un reliģiju dažādību, izskaužot neiecietību un diskrimināciju. Atzīmējot eTwinning dienu 9.maijā, eTwinning aicina svinēt daudzveidību un iesaistīties kādā no kampaņas aktivitātēm – īstenot eTwinning projektu, rīkot skolā debates par dažādību un izveidot video! 
 

Veido eTwinning projektus par daudzveidību!

 
Kas ir iecietība? Vai mēs vienādi attiecamies pret dažādu kultūru vai valstu pārstāvjiem? Kāpēc noteiktas rīcības vienā valstī ir pieņemamas, bet citur nē? No 18.aprīļa līdz 9.maijam aicinām aizdomāties par šīm tēmām! Pirmie 5 projekti, kas līdz 9.maijam tiks reģistrēti eTwinning Live par dažādību vai citām ar Eiropas pilsonību un pilsonisko aktivitāti saistītām tēmām saņems pārsteiguma balviņas no mums! Atceries, ka eTwinning projektam nav jābūt sarežģītam un garam! Ieniedzot kvalitatīvu un kritērijiem atbilstošu projektu pieteikumu, iespējams iegūt apliecību par pedagogu profesionālo pilnveidi līdz 12 stundām. Plašāk par kursu lasi šeit
 
Esam sagatavojuši dažādus atbalsta materiālus projekta īstenošanai. Ieskaties!
 
 
 
 
 

 

Diskutē klasē par daudzveidību, izveido video un parādi to citiem eTwinning dalībniekiem!

Ja arī tavā skolā ir aktuāla daudzveidības un iecietības tēma, organizē diskusiju skolā par šo tēmu, izveido minūtes garu video un līdz 15.maijam dalies ar to eTwinning Live kampaņas lapā, autorizējoties savā eTwinning profilā! 
 
Atceries, ka eTwinning Live piedāvā bezmaksas videokonferenču rīku Adobe Connect, kas ļauj tiešsaistē diskutēt ar citiem skolotājiem vai projekta sadarbības partneriem. Veido diskusiju arī tiešsaistē! Ja vēlies vairāk uzzināt par videokonferences iespējām eTwinning Live vidē, noskaties video.
 

Kampaņas "Svinēsim daudzveidību" lapā pieejami:

  • skolotāju un skolēnu veidotie video no visas Eiropas
  • resursi, kas palīdzēs klasē organizēt diskusijas
  • informācija par citiem pasākumiem kampaņas ietvaros
  • pamācība, kā izveidot video
Kampaņas noslēgumā eTwinning dienā 9.maijā piedalies tiešsaistes seminārā par toleranci un kultūru dažādību Eiropā! Pieteikties pasākumam var šeit (autorizējoties eTwinning Live).