Konference 2015

Printer-friendly version
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 10. oktobrī Rīgā, pamatskolā “Rīdze” rīkos Nacionālo eTwinning konferenci, kurā informēs par programmas aktualitātēm, prezentēs septiņus pagājušā mācību gada veiksmīgākos eTwinning starptautiskās sadarbības projektus. 
 
Konferences dalībnieki varēs piedalīties radošajās darbnīcās par IKT izmantošanu mācību darbā un inovatīvām mācību metodēm. Aicinām dalībai pieteikties eTwinning dalībniekus, kā arī ikvienu izglītības darbinieku, kuru interesē informācijas un komunikācijas tehnoloģiju un projektu metodes izmantošana mācību procesā. Pieteikuma termiņš: 4.oktobra plkst. 24:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē
 
 
Konferences mērķis ir apkopot pagājušajā mācību gadā paveikto, dalīties eTwinning projektu pieredzē, kā arī iezīmēt aktualitātes 2015./2016. mācību gadam. Kā katru gadu, pasākums tiek veidots divās daļās – konferences pirmajā daļā eTwinning pārstāvji informēs par programmas aktualitātēm, konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2015” finālisti uzstāsies ar projektu prezentācijām. Pasākuma otrajā daļā notiks radošās darbnīcas, kurās interesenti varēs apgūt dažādus mācību procesā izmantojamus IKT rīkus, inovatīvas mācību metodes, kā arī uzzināt skolotāju pieredzi eTwinning projektu īstenošanā.
 
Lai pieteiktos konferencei un reģistrētos darbnīcām, līdz šī gada 4. oktobra plkst. 24:00 tiešsaistē jāaizpilda dalības anketa. Konference ir bezmaksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots (ne vairāk kā 100 dalībnieku). Apstiprinājumu dalībai konferencei katrs saņems e-pastā divu darbadienu laikā pēc pieteikuma termiņa beigām. 
 
Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning nacionālā konference”) vai zvanot uz 67358067.